Умови використання

Будь ласка, перед покупкою товару уважно прочитайте Угода користувача з Інтернет-магазином narazi.com.ua

Даний текст є Угодою угоди між Інтернет-магазином narazi.com.ua іменованою надалі «Інтернет-магазин», і користувачем послуг Інтернет-магазину, що іменується надалі «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазину.

1. Основні положення
1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення.
1.2. Інформація, розміщена на сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції купівлі товару та є публічною офертою, статус якої закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ДКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.
1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обумовленими цією Угодою шляхом проставлення позначки у графі «Я прочитав і згоден з правилами Угоди» при оформленні замовлення.
1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та сплатити товар.
1.5. Товар оплачується у національній валюті України під час доставки товару або безготівковим банківським переказом.
1.6. Вся текстова інформація та графічні зображення, що знаходяться в Інтернет-магазині, є власністю інтернет-магазину «narazi.com.ua»

2. Інформація про товари
2.1. Товар представлений у каталозі через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.
2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною та описом товару.
2.3. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов’язаний надати (телефоном або за допомогою електронної пошти) додаткову інформацію, необхідну та достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про купівлю товару.
2.4. Вказана на сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.
2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (телефоном або електронною поштою) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв’язатися з Покупцем це замовлення вважається анульованим.

3. Порядок придбання товару в інтернет-магазині
3.1. Замовлення приймаються через Інтернет-магазин та офіційні сторінки у соціальних мережах.
3.2. Покупець Інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на сайті Інтернет-магазину та наявний. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлено Покупцем такими способами: зроблено телефоном, електронною поштою або оформлено самостійно на сайті.

3.3. За відсутності товару на складі, менеджер компанії зобов’язаний повідомити Покупця (по телефону або через електронну пошту).
3.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.
3.5. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправки Покупцеві, повідомивши Інтернет-магазин по телефону або через електронну пошту.

4. Доставка та передача товару Покупцеві
4.1. Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині здійснюється кур’єрськими службами, Новою поштою.
4.2 Відправлення замовленого товару провадиться протягом 2-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Субота, неділя та офіційно визнані свята не входять до робочих днів.
4.3. Разом із замовленням Покупцеві надаються такі документи:
товарний чек або видаткова накладна, транспортна накладна (видається кур’єрською службою під час доставки).
4.4. Покупець зобов’язаний у присутності кур’єра або пункті видачі зробити приймання замовленого товару за кількістю, якістю, асортиментом та комплектністю товару.
4.5. Фактом прийняття товару Покупцем є оплата товару Покупцем.
4.6. При відмові Покупця від замовлення на момент доставки, Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину на доставку замовлення.
4.6. Покупець не зобов’язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину, пов’язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлено товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.

5. Оплата замовлення
5.1. Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом банківського переказу або передачі готівки кур’єрською службою.
5.2. Оплату замовлення за безготівковим розрахунком має бути здійснено Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину протягом двох робочих днів з дня підтвердження замовлення.
5.3. При не надходженні коштів інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.
6. Порядок повернення продукту належної якості
6.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару на момент отримання від кур’єра або в пункті видачі.
6.2. Повернення товару до Інтернет-магазину можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд, товар не був у вжитку, споживчі властивості, оригінальна фабрична упаковка, бірка прикріплена до товару ниткою з пломбою виробника, товар не має фізичних пошкоджень, подряпин, сколів, тріщин, слідів паяння та ін.
6.3. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця.
6.4. При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат магазину пов’язаних з доставкою товару Покупцю.

7. Порядок повернення товару, придбаного через інтернет магазин, при виявленні прихованого шлюбу, гарантійне обслуговування
7.1. На товари, придбані в нашому Інтернет-магазині, встановлено гарантійний термін 1 місяць, якщо не зазначені інші терміни в описі. Якщо в гарантійний період товар, який ви у нас купили, вийшов з ладу з вини виробника і не може бути відремонтований, ми обміняємо товар на аналогічний або повернемо гроші. У цьому випадку всі транспортні витрати безкоштовні.
7.2. Якщо пошкодження виникли з вини клієнта, проведення експертизи та доставку оплачує клієнт.
7.3. Гарантія на придбаний у нашому магазині товар не поширюється, якщо товар пошкоджений і має механічні пошкодження, є сліди паяння, на платі або в пристрої дуже гріються чіпи, стабілізатори; присутні сліди «горілості», «підірвані» чіпи, стабілізатори або інші компоненти, а також, якщо є специфічний запах гару – оскільки це свідчить про некоректні дії користувача (короткі замикання, неправильна напруга живлення, неправильна полярність живлення, підключення неприпустимих навантажень на комутаційні порти та ін).

8. Інше
8.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати та скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на власний розсуд.
8.2. Ця Угода повинна розглядатися у тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, та має застосовуватись та тлумачитися відповідно до законодавства України.